Eskişehir Kurbanlık
Hayvancılık - Kurban - Kurbanlık - Büyükbaş - Küçükbaş Kurban Satış Hizmetleri
Sevinç Mahallesi, 234. Sokak, No:23
kurbanlik@eskisehir.net.tr
0507 589 55 28 - 0507 589 55 26 - 0532 426 81 94

Kurumsal

Hakkımızda   |  Çiftliğimiz

 TÜRKMENOĞULLARI HAYVANCILIK olarak sizleri çiftliğimize davet ediyoruz.

Tamamı yerli, veteriner hekim kontrollü 2 yaşını doldurmuş Dana ve Düvelerimizin satışını başlatmış bulunmaktayız.
İslami Koşullarda Kesim parçalama, hisse ayrımı ve poşetleme imkanımız mevcuttur. 450 m2 genişliğinde ferah havadar kesimhaneye sahip olan çiftliğimizdeki kesimlerimiz son derece titizlikle yürütülmektedir.
Bütçenize uygun fiyatlarla hisse bulunmaktadır
Çiftliğimizde sabah kahvaltısı ikramımız mevcutdur. Öğlen yemeğimiz kavurma ve ayran ile ikramlarımızı akşama kadar çay servisimizle devam etdirmekteyiz. 
1000 m2lik kapalı alan bekleme salonumuzda kendi evinizin rahatlıgında bol yeşillikler içerisinde eskilehirin en geniş yeşillik ovası manzarasına karşı kurbanlıklarınızın kesimini gerçekleştirebilirsiniz.
 
Geniş mekan ve profesyonel kadromuzla, bayram boyunca hizmetinizdeyiz.
  -Eskişehir merkezine 10 km mesafede bulunan  çiftliğimize ulaşım imkanına hiç zorlanmadan erişebilirsiniz.
- Kesimlerimiz ve paylaşımlarımız islamı usullere uygun olarak yapılmaktadır
- Etleriniz eşit paylaşım sağlanarak poşetlenerek size sunulmaktadır
- Belirtilen süre içerisinde kesim işlemi yapılmaktadır

Küçükbaş Kurbanlık Satışlarımızda Mevcut Olup Sınırlı Sayıdadır.  
  En iyi hizmeti almak ve bu kurbanda kurban vazifenizi en sağlıklı şekilde sorunsuz ve sıkıntı yaşamadan çözmek istiyorsanız. Lütfen bizimle irtibata geçerek çiftliğimizi geziniz. Besihane ve kesimhanemizi görünüz. Ondan sonra karar veriniz. 
Bildiğiniz gibi çoğu çiftliklerde otopark sorunu büyük sıkıntılara sebebiyet vermektedir.  75 dönümlük geniş otopark imkanımız ile biz bu sorunu tamamen ortadan kaldırmış bulunmaktayız.

 

 

 

Çiftliğimiz Eskişehir merkeze  km uzaklıkta bulunan. Çiftliğimizde büyükbaş hayvanlarımız yanında sınırlı sayıda küçükbaş hayvan yetiştiriciliği de yapılmaktadır.

Çiftliğimizde bulunan dana ve düvelerin bakımları veteriner hekim kontrolünde yapılmakta olup beslenmelerine özen gösterilmektetir.

Etin tadını etkileyebilecek olan küsbe vb. türden beslenme kesinlikle çiftliğimizde yapılmamaktadır. Bilakis organik kendi yetiştirdiğimiz gıdalar ağırlıklı olarak hayvan yemi olarak kullanılmaktadır.

Aynı şekilde modern hijyenik kesimhanemiz de de yıllardır aynı kesim ekiplerimizle sorunsuz hizmet verilmektedir. Kesim aşamasından, parçalama, paylaşım aşamasına kadar tüm süreçle hijyen kuralları ve islami kurallara uygun olarak gerçekleştirilmektedir.

Kesim işlemlerimiz belirtlen saatler içinde gerçekleştirilmekte verilen hizmet kalitesi her yıl olduğu ön planda tutulmaktadır.

Sizleri de hizmetlerimiz anlatmak ve yerinde göstermek için çiftliğimize davet ediyoruz.

İletişim bilgilerimizden bize ulaşarak çiftliğimiz gezebilirsiniz..
Hakkımızda